1. خانه
  2. درباره ما

درباره ما

با خوش آمدگویی به سایت روانکاوی آنلی تراپی، مرکزی که به پرسش‌ها، نگرانی‌ها و چالش‌های شما پاسخ می‌دهد. با تیمی مجرب از متخصصان روانکاوی به ویژه روانکاوان تحلیلی، درمانگرانی که به شما کمک خواهند کرد که تا تغییر را به معنای واقعی لمس کنید و جلسات درمانی را تجربه کنید که صرفا جایی برای درد و دل کردن نباشد.
برای همه ما انسان‌ها تعارضات زیادی در اندیشه‌ها، احساسات، ارتباطات، مسائل خانوادگی عاطفی و … وجود دارد چالش هایی که در بسیاری از مواقع دلایل آنها را میدانیم اما قادر به تغییر دادنشان نیستیم و گمان میکنیم که این تقدیر و سرنوشت ما است و بیشتر از این نمی توانیم تغییری در آن ایجاد کنیم اما با انتخاب یک رواندرمانگر مناسب می‌توان گفت که بخش زیادی از این چالش ها قابل حل هستند و معنای جدیدی به زندگی خواهند بخشید رواندرمانگرانی کاربلد که مسئولانه به دنبال حل تعارضات خودشان هستند و تحت نظارت سوپروایزر تلاش می‌کنند تا بتوانند در اتاق درمان اثر بخش باشند و توان پذیرش ناکامی مراجعین و حتی اشتباهات خودشان را داشته باشند نه اینکه تمام مسئولیت درمان را روی دوش مراجع بیاندازند.
به ما بپیوندید تا این مسیر سخت را با هم آغاز کنیم. اعتماد خود را به ما بدهید و ما به عنوان همراهان شما در این مسیر خواهیم بود.

عاطفه مظفری

روان درمانگر تحلیلی

من عاطفه مظفری هستم رواندرمانگر تحلیلی

سالها پیش قبل از اینکه من وارد رشته روانشناسی بشم نزدیک به ۷ سال در پروسه درمان‌های بی فایده حضور داشتم اما اون زمان نمیدونستم که چرا مشاوره های روی من اثری نداره و مشکلاتی که برای اونها مراجعه کرده بودم به قوت خودشان باقی مانده بود و بیشتر مواقع فکر می کردم اشکال از من هست که متوجه حرف های درمانگران نمیشم و نمیتونم تغییر کنم
بعد از اون که وارد حیطه روانشناسی شدم باز هم با رویکرد ها و درمانگران زیادی درمان گرفتم ، دوره دیدم و تحت نظارت سوپروایزر بودم و در نهایت به آنجا رسیدم که:
اول : هر درمانگری نمیتونه به همه آدم ها کمک کنه و همه مراجعینش رو راضی نگه داره
دوم : هر درمانگری نمیتونه در حل انواع مشکلات تخصص داشته باشه
سوم اینکه : شخصیت درمانگر و روند رشد ، درمان و تحت نظارت بودنش خیلی مهم‌تر از رویکردی که کار میکنه
و چهارم اینکه تعداد اندکی از رویکردها میتونن به تغییر بنیادین و اساسی با دوره های بازگشت کمتر ، به مراجعه کنندگان خودشون کمک کنند .
از همین جا بود که تصمیم گرفتم با کمک تعدادی از دوستان علاقه مند و همکاران توانمندم این سامانه رو راه اندازی کنیم تا شاید بتونیم با دور هم جمع کردن درمانگران دغدغه مند و پرتلاش که مدام در حال یادگیری و تحت نظارت و سوپرویژن مشغول کار رواندرمانی هستند ، گوشه ایی از مشکلات و رنج های درونی آدم های اطرافمون رو کم کنیم و به انها کمک کنیم تا زمانی که مشکلی روبرو می‌شوند اون رو به صورت یک چالش غیر قابل حل نبینم و تسلیم نشن تا بتونن یک غول بزرگ در سرزمین غول ها باشند تا یک کودک در سرزمین غولها

چگونه نوبت رزرو کنیم؟

با بررسی رزومه متخصصین ما و با توجه به نیاز خود، متخصص مورد نظر را انتخاب و پس از مراجعه به پروفایل ایشان روزهای آزاد هفته رزرو وقت را مشاهده، انتخاب و ثبت نمایید.

انتخاب کارآ ترین
انتخاب کارآ ترین

درمانگر

دریافت
دریافت

قرار آنلاین ملاقات

برگزاری جلسه آنلاین
برگزاری جلسه آنلاین

ثبت بازخورد در وبسایت

درباره موسسه ما چه میدانید ؟

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.